Radca Prawny
Zbigniew Kołodziejczyk
Założyciel Kancelarii Radca Prawny Zbigniew Kołodziejczyk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2010 roku ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, gdzie został wpisany na listę radców prawnych pod numerem Bd-1105.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach z województwa kujawsko – pomorskiego, świadcząc usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych głównie z branży budowlanej i sektora finansowego, w tym spółek giełdowych. W latach 2007 - 2011 reprezentował interesy jednego z największych funduszy inwestycyjnych w Polsce oraz czołowej firmy windykacyjnej, prowadząc m.in. obsługę prawną portfela korporacyjnych wierzytelności sekurytyzowanych. Prowadził w imieniu Klientów Kancelarii wieloetapowe negocjacje handlowe z przedsiębiorcami z całego kraju oraz skomplikowane procesy sądowe. Kierował i nadzorował postępowaniami windykacyjnymi, mającymi na celu wyegzekwowanie należnych zobowiązań od niesolidnych kontrahentów.

Zdobyte kompetencje i szerokie doświadczenie, stały się podstawą do rozpoczęcia własnej działalności w formie Kancelarii Radcy Prawnego, która zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz obsługą podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych, w szczególności na terenie powiatu bydgoskiego oraz nakielskiego, gdzie zlokalizowane są biura Kancelarii.


Radca Prawny Bydgoszcz | Radca Prawny Szubin | Windykacja | Odszkodowania